Telegärtner L00871A0026 Glasvezel Optische vezel Aansluitkabel [1x LC APC-stekker – 1x LC APC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 2.00 m

Telegärtner L00871A0026 Glasvezel Optische vezel Aansluitkabel [1x LC APC-stekker – 1x LC APC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 2.00 m nu online kopen bij Conrad

Bestel dit product bij Conrad.be

PRIJZEN ZIEN ➜

Telegärtner L00871A0026 Glasvezel Optische vezel Aansluitkabel [1x LC APC-stekker – 1x LC APC-stekker] 9/125 µ Singlemode OS2 2.00 m online kopen bij Conrad

Optische kabel voor gebruik van koperen kabels, ook in de zwaarste omstandigheden. De glasvezelkabel beïnvloed geen elektronica. Door de geringe demping kan de optische kabel verre afstanden…

Alles voor je kantoor koop je nu ook online

Nieuwe spullen nodig voor op kantoor ? Dan ben je bij Allesvoormijnkantoor.be op het juiste adres. Hier vind je het grootste online aanbod aan kantoormateriaal terug. Een verzameling van het grote aanbod kantoorspullen aangeboden door de beste webshops.

Alles wat je ook maar zoekt voor je kantoor vind je bij ons terug. Van een paperclips tot volledige kantoorinrichtingen. Pennen , papier, meubilair, bureaustoelen, …zelf printers en toebehoren. Hier vind je ze allemaal terug.